Hlavná stránka
Partnerstvo pre Horné Záhorie

Partnerstvo pre Horné Záhorie je občianske združenie založené dňa 22.6.2007 v súlade s ustanoveniami zákona č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov. Združenie funguje na báze partnerstva zástupcov verejného, súkromného a občianskeho sektoru, ktoré pôsobí na celistvom a súdržnom území. Partnerstvo pre Horné Záhorie si vytvára vlastnú stratégiu rozvoja územia prostredníctvom nástroja CLLD. Ciele stanovené v stratégii sa budú spoločnými silami prostredníctvom projektov miestnych subjektov implementovať a monitorovať tak, aby do roku 2020 bol naplnený strategický cieľ združenia – zvýšenia príťažlivosti územia, zlepšenia životných podmienok pre obyvateľov v území miestnej akčnej skupiny Horné Záhorie.

Aktuality

Dňa 19. 2. 2017 o 9:30 hod. sa v Hoteli MIKADO, Hollého 11, 949 01 Nitra zamestnanci MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie o.z.  zúčastnia informačného workshopu: „Aktuálna situácia LEADER/CLLD – začiatok implementácie MAS z Nitrianskeho a Trnavského kraja“.

Klub starostov okresu Skalica

Dňa 15. februára 2018 o 9.00 hod. sa v zasadačke Mestského úradu Skalica na 1. poschodí uskutoční zasadnutie okresnej organizácie ZMOS – primátorov a starostov členských miest a obcí v území MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie o.z.  Na stretnutí budú zástupcovia MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie o.z. informovať o podaných žiadostiach , termínoch získania NFP a zverejnenia prvých výziev k implementácii stratégie CLLD.

Chod MAS - výzva

Dňa 19.1.2018 MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie podalo žiadosť o NFP na financovanie kancelárie MAS na obdobie do 30.10.2019.

Mimoriadne Valné zhromaždenie PpHZ

Dňa 20. decembra 2017 o 15.00 hod. sa na OcU v uskutoční Mimoriadne valné zhromaždenie členov o.z. Partnerstvo pre Horné Záhorie s nasledovným programom:

Ďalšie informácie...

« ZačiatokPredch12345678910ĎalejKoniec »