Hlavná stránka
Partnerstvo pre Horné Záhorie

Partnerstvo pre Horné Záhorie je občianske združenie založené dňa 22.6.2007 v súlade s ustanoveniami zákona č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov. Združenie funguje na báze partnerstva zástupcov verejného, súkromného a občianskeho sektoru, ktoré pôsobí na celistvom a súdržnom území. Partnerstvo pre Horné Záhorie si vytvára vlastnú stratégiu rozvoja územia prostredníctvom nástroja CLLD. Ciele stanovené v stratégii sa budú spoločnými silami prostredníctvom projektov miestnych subjektov implementovať a monitorovať tak, aby do roku 2020 bol naplnený strategický cieľ združenia – zvýšenia príťažlivosti územia, zlepšenia životných podmienok pre obyvateľov v území miestnej akčnej skupiny Horné Záhorie.

Aktuality

Dňa 19. 2. 2017 o 9:30 hod. sa v Hoteli MIKADO, Hollého 11, 949 01 Nitra zamestnanci MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie o.z.  zúčastnia informačného workshopu: „Aktuálna situácia LEADER/CLLD – začiatok implementácie MAS z Nitrianskeho a Trnavského kraja“.

Klub starostov okresu Skalica

Dňa 15. februára 2018 o 9.00 hod. sa v zasadačke Mestského úradu Skalica na 1. poschodí uskutoční zasadnutie okresnej organizácie ZMOS – primátorov a starostov členských miest a obcí v území MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie o.z.  Na stretnutí budú zástupcovia MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie o.z. informovať o podaných žiadostiach , termínoch získania NFP a zverejnenia prvých výziev k implementácii stratégie CLLD.

Certifikát pre Skalický rubín
Ministerka MPRV SR Gabriela Matečná odovzdala predsedovi občianskeho združenia Vínna cesta Záhorie Ľudovítovi Bráneckému Certifikát Chránené označenie pôvodu v EÚ za Skalický rubín. Viac infomácií

Oznámenie o zverejnení výzvy na podopatrenie 19.4

Pôdohospodárska platobná agentúra oznamuje, že zverejnila na webovom sídle PPA v časti PPA / Podpory / Projektové podpory / PRV 2014-2020 / Výzvy / Opatrenie 19 Výzvu č. 27/PRV/2018 na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok z Programu rozvoja vidieka Slovenskej republiky 2014 – 2020 pre:

Opatrenie  19 – Podpora na miestny rozvoj v rámci iniciatívy LEADER

Podopatrenie 19.4 – Podpora na prevádzkové náklady a oživenie